| spikethecool a întrebat:

Am placa video gtx 660 si am incercat zilele acestea sa dau update la ultimele drivere.Initial nu se deschidea Geforce experience, apoi l-am dezinstalat.Acum cand incerc sa instalez iar Geforce experience, versiunea 2.4.3.22 da Nvidia installer failed.
Va rog mult de tot spuneti-mi ce sa-i fac ca i-am reinstalat si windows si nu mai merge niciun joc din cauza la geforce experience care nu poate fi instalat

1 răspuns:
| TheAndi22 a răspuns:

Incearca sa intri pe site-ul nVIDIA si sa descarci cele mai recente driver-uri...desigur mai intai dezinstaleaza tot ce ai de la nVIDIA:
http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us