| Biz_Adi_2000 a întrebat:

Am primit o avertizare, ca nu se va mai putea face upgrade la windows 10 gratis, asa ca ar merita sa il fac sau nu, luand in vedere ca am windows 8.1 acum?

Răspuns Câştigător
| NoName4321 a răspuns:

Ti-as recomanda sa-l faci acum cat mai ai timp, mie imi merge foarte ok windows-ul 10, si dupa ce nu va mai fi posibil acest update, si voi fi nevoit sa imi resetez Windows-ul, voi lua 8.1 care este si el destul de ok. Deci acum ramane dupa placerea ta, si 10 si 8.1 merg destul de ok, doar interfata difera

1 răspuns:
| KlibrDM a răspuns:

Se merita sa-ti faci update-ul si acum 1 an...