| Nica_Monica_1979 a întrebat:

Am primit o unitate cu win xp instalat cu parola la deschidere, problema e ca nu pot scrie parola, ca nu imi recunoaste tastatura mea in contul de guest pot intra si ma anunta ca trebuie sa intru pe un cont de administrator si a instala tastatura. Am incercat 3 tastaturi, pers care mi l-a dat nu mai are tastatura findca s-a stricat.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Tastaturile se pot conecta fie prin usb, fie prin mufa ps2 (mufa mov).
Incearca ambele variante. La cea ps2 nu apar, de obicei, probleme de detectare.