| Liviu321 a întrebat:

Am primit slot pe un server de Couter-Strike si nu pot intra cu numele meu, imi da eroarea aceea cu "you have kick...". Am scris in consola setinfo _free parola, dupa connect serverul si imi da asta. Am incercat si cu si fara sa activez CFG-ul dar tot nu merge. Nici owner ul nu stie care e problema. Credeti ca merge daca dezinstalez jocul si il instalez din nou?

Răspuns Câştigător
| lucian_2018 a răspuns:

Incearca si cu dezinstalarea jocului. Dar cred ca problema e la parola scris de detinatorul serverul. Ori scrii tu gresit, ori a pus el alta parola