| maduts a întrebat:

Am probleme cu calculatorul, cand ascult muzica pe youtube si vreau sa schimb melodia se aude sunetul ca la o caseta stricata. am de asemenea probleme cu si imaginea, cand ma uit la filme in vlc player si dau full screen se blocheaza imaginea iar sunetul continua sa mearga. credeti ca am probleme cu placa video sau cea de sunet? am un laptop destul de vechi si ma gandesc ca i-a cam venit timpul... ma puteti lamuri in legatura cu problemele acestea? sunt destul de grave? sa incep sa ma uit prin magazine dupa un alt calculator sau se poate rezolva din program?

1 răspuns:
| George_8501 a răspuns:

Ai nevoie de placa video noua si de sunet la fel daca nu merge iti cer sa iti cumperi calculator