| anonim_4396 a întrebat:

Am rămas fără inspirație... și am nevoie de ajutorul vostru.

Dețin un forum destul de interesant, dar cu foarte puțini membrii, cu toate că am lucruri foarte interesante postate pe el... Acum se numește Free Stuff și pe el postez tutoriale (photoshop,windows, pentru viață,jocuri, web coding,etc), utilități (pentru viață, jocuri, windows,messenger, internet, etc), Entertainment (filme, muzica, jocuri forumiste) și alte câteva lucruri... pentru mai multe detalii forumul e pus la profilul meu.

Acum, de ce am nevoie de ajutorul vostru? Păi aș cam vrea să-i schimb numele.Cred că nu se potrivește (cu FreeStuff poate unii înțeleg că vindem lucruri gratis) cu ce am eu pe el... e un forum mixt, cu de toate. Aș vrea unu nume care să se potrivească cu ce am eu acolo. Mulțumesc și promit că dau fundă și vot!

1 răspuns:
| rasnoveanu a răspuns:

Am vazut si eu forumul... tema este destul de urata...numele nu are nimic..incearca sa schimbi tema si sa cauti site-uri care detin campionate de fotbal etc si incearca sa vb cu administratorul lor ca s-a incheiat un asa zis parteneriat cu reclama reciproca fara bani.iti dau eu cateva.cupeonline,fifamaster,frf si mai sunt