| Straightforward_John_1992 a întrebat:

Am reinstalat windowsul si mi s-a sters numele de utilizator din GoodGame Empire si nu tin minte ce nume de utilizator am folosit iar parola o stiu da nu pot face nimic fara nume! are cineva vreo idee ce pot s fac?

3 răspunsuri:
| Tommy_Angelo_1998 a răspuns:

Ai facut cumva contul cu un e-mail valid? Daca da, da-i la mi-am uitat parola si da-i imi cunosc e-mailul apoi scrii acolo e-mailul tau si dupa aia te duci in e-mailul tau si vezi numele si parola. Daca te-am ajutat funda? big grin big grin

| Straightforward_John_1992 explică (pentru Tommy_Angelo_1998):

Nu prea! am incercat deja treaba asta de o suta de ori si imi da un cod cu care pot loda da ma trimite din nou de la inceput! codul nu m ajuta cu nimic! altceva! daca se poate!?

| Tommy_Angelo_1998 a răspuns (pentru Straightforward_John_1992):

Ai nevoie de codul ala...ai skype? Sa te ajut mai usor add mariuscristian194