| LukaVocaloid a întrebat:

Am router wifi de la clicknet romtelecom, nu este nou si a mers wifi-ul dar acum nu ma mai pot conecta, beculetul VoIP este rosu si nu ma lasa sa ma conectez, stie cineva care este problema? Cablurile le-am verificat si sunt toate bagate bine.

1 răspuns:
| Marian_Bilac_1998 a răspuns:

Verifica cablurile poate sau deconectat, sau poate fi și din cauza la router sau dacă ai plătit întârziat suna la cei de la telecom și o sa îți zică dacă mai ai abonamentul deschis dacă zice ca e deschis încearcă sa ii dai un reset la router are o gurica în spate baga o scobitoare sau un ac după trebuie sa confirmi routerul din pc sau smartphon, dacă nici asa nu merge cheamă asistenta tehnica ca nu mai funcționează routerul