| Necula_Silviu_2000 a întrebat:

Am S3 mini si vreau sa imi iau Dubsmash si spune ca versiunea nu esti compatibila, totusi vad la comentarii si dupa S2 si dupa s3 mini, la mine de ce nu merge?

3 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Hmm poate pentru că necesită o versiune superioară a androidului sau țara E posibil să vezi comentarii deoarece aceștia au avut o versiune mai veche a aplicație care la următorul update s-a schimat.
Îți recomand să cauți aplicația pe google și să o descarci manual.

| Necula_Silviu_2000 explică (pentru Gunoi):

Am cautat pe Google, si m-a dat direct pe magazin play pe acea aplicatie. acelasi raspuns