| SKyp_MicuTzu_1999 a întrebat:

Am schimbat parola de la Facebook,nu mi-o mai amintesc, iar acum cand incerc sa dau ca am uitat parola, imi cere sa arat ca eu sunt cel din contul de Facebook prin 3 optiuni,sa ma conectez la yahoo,gmail sau hotmail,am incercat prin yahoo si gmail,dar cand dau la ele sa arat ca sunt eu,ma conecteaza pe yahoo sau pe gmail si imi da sa schimb parola pe ele, in niciun caz pe Facebook, desi m-am conectat de 100 de ori pe ele sa arat ca sunt eu, tot nu imi merge

7 răspunsuri:
| AlbNegru09 a răspuns:

Daca doresti te pot ajuta eu sa iti recuperezi Facebook-ul! Am nevoie de email-ul tau de pe Facebook, si yahoo. Si se rezolva

| SKyp_MicuTzu_1999 explică (pentru AlbNegru09):

Problema e ca il am pe numarul de telefon.

| SKyp_MicuTzu_1999 explică (pentru AlbNegru09):

Problema e ca am Facebook pe telefon

| SKyp_MicuTzu_1999 explică (pentru AlbNegru09):

Pai ai skype? Sa putem vorbi?

| SKyp_MicuTzu_1999 explică (pentru AlbNegru09):

Pai,ai skype sa putem vorbi?

| AlbNegru09 a răspuns (pentru SKyp_MicuTzu_1999):

Scuze doar acum mi-a aparut raspunsul tau, ti-am lasat mesaj aici pe TPU, rasp. Si te ajut cu drag

| xxRalucutza a răspuns:

Dragi jucatori,
Clientul v7.5 mult asteptat a fost implementat! Intra acum si distreaza-te alaturi de prietenii tai în timp ce te bucuri de un server de durata, cu un design unic? i o atmosfera placuta!
Ce este nou? :
- Evolutii noi adaugate!
- Design nou la mape!
- Design nou la iteme!
- Design nou la mount-uri!
- Seturi noi de arme!
- Frizurile au fost înlocuite cu colorantele!
- Iteme de upgrade noi adaugate!
- Sistem de salvare date login.
- Sistem nou de emo? ii!
Ti se pare interesant? Atunci nu ezita sa-ti creezi un cont, sa-ti faci prieteni si sa dovedesti ca esti cel mai bun.
Vrei sa aflii singur mai multe informatii si tot ce este nou? Atunci descarca noul client: http://www.sonymt2.ro/sv/descarcari.
Echipa SonyMt2 te asteapta cu bratele deschise.
Poze : 1.http://i.imgur.com/JLOAgKS.jpg
: 2 http://i.imgur.com/ypkNOwx.jpg
: 3 http://i.imgur.com/8Bq9Nxv.jpg