| LaurAK47 a întrebat:

Am schimbat windows-ul acum cateva zile si toate bune si frumoase pana cand am inceput sa descarc cateva aplicatii necesare si imi tot aparea " failed network error " si nu doar pe browser, mai peste tot, deci descarcare incepe foarte bine apoi dupa cateva secunde ( 3-4 secunde ) scade videza de download si imi scrie prostia aia... multi spun ca e din cauza la antivirus, l-am dezactivat dar degeaba, acelasi lucru se intampla, astept un raspuns pls!

2 răspunsuri:
| CHESEBOY a răspuns:

Buna, trebuie sa deconectezi wifi-ul si sa il conectezi la loc.

| LaurAK47 explică (pentru CHESEBOY):

Am incercat si varianta asta, mai am si un laptop, pe el merge sa descarc foarte bine, cred ca e strict ceva din pc