| Miodrag_Marko_1997 a întrebat:

Am server de counter strike foarte bun fara probleme si va garantez ca e bun! Ofer admine gratis :god=gratis iar owner daca aduceti playeri! Adminii au imunitate si au acces la toate comenzile chir pot face si pe altii admini! Tot ce va rog e sa aiba serverul jucatori,,,, cine intra si joaca pe el are admin gratis cum am promis! Si ca sa stiti e un server public clasic! Multumesc!

4 răspunsuri:
| 亚历山 a răspuns:

Servaru unde e e daca vrei sa fie populat trebuia sa-l postezi aici oricum daca l-ai facut de la A la Z e publicat pe pagina cu seravare
Bafta!

| Miodrag_Marko_1997 explică (pentru 亚历山):

E facut de la A la Y e foarte fain! M a ocup cu serverre de mult timp! Sunt si cunoscut ca am mai avut servere happy! si deja am avut si clan pe el!