| mihai012 a întrebat:

Am si eu de cateva zile jocul call of duty black ops, si am ajuns la misiunea THE DEFECTOR si cand ajung la acea usa care trebuie sa o impingi, apare o masina deodata, si dupaceea cand am intrat mi se face ecranul negru si nu stiu ce sa fac, plz ajutati-ma! cine rasp corect dau funda!

1 răspuns:
| SzaboZolltan1997 a răspuns:

Bună din căte am înțeles din întrebarea ta, S-ar putea să te confrunți cu o eroare/bug îti recomand să instalezi din nou jocul.