| stefania4321 a întrebat:

Am si eu Minecraft Tekkit dar cand intru pe el mod creativ si apas pe E nu imi arata nimic in partea dreapta.ce ar trebui sa fac? Va rog ajutati-ma si pe mine!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la Too many items sau ce? Daca te referi la too many items apasa "O"!

| stefania4321 explică (pentru anonim_4396):

Am apasat toate literele si nu mi-a aparut nimic...Alt cineva cu alt raspuns?

| stefania4321 explică (pentru anonim_4396):

Am apasat toate literele si nu mi-a aparut nimic..Va rog spuneti-mi ce trebuie sa fac.

| stefania4321 explică:

Dau si fundita