| ionuttz15 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor la minecraft. imi da eroarea aia cu Bad video card drivers si m-am uitat pe youtube cum se rezolva si tot nu merge. care ma ajuta si pe mine sa o rezolv? lasati-mi aici id sau skype si va contactez eu

4 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Pentru eroare Open GL, faci update la placa video de la Device Manager, Display adapter și iei ultima versiune de Java
http://ninite.com/java/
Update face și Slim Drivers sau de pe site-ul oficial al plăcii video (site-ul producătorului).

| ionuttz15 explică (pentru DDCC):

Da am facut update de la device amnager si tot nu merge. si am luat si java ultima versiune si tot nu merge

| DDCC a răspuns (pentru ionuttz15):

Probabil placa video are nevoie de o reinstalare, lasă-mi printr-un mesaj ID-ul sau de la Teamviewer datele (ID și parola).

| ionuttz15 explică (pentru DDCC):

Ionuttz15 id meu contacteaza -ma