| Shi_Atat_Darius_1998 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste jocuri pentru Android (nu subway surf,temple run, etc.happy

Răspuns Câştigător
| Bobbye a răspuns:

Jetpack joyride, Cut the rope, Asphalt 8, GT Racing, Smash Hit.

4 răspunsuri:
| TheSoldier a răspuns:

Pai intra si tu in Magazin Play si ai acolo o groaza de jocuri.

| Duminica_Eduard_1993 a răspuns:

Ce zici de logo quiz, pou, air hockey, farmville2, talking tom,ninjump,fruit ninja,cut the rope,balling, angry birds, zombie lane, talking ted, hill climb racing.Succes, si nu uita sa imi spui care ti-au placut

| Shi_Atat_Darius_1998 explică (pentru Duminica_Eduard_1993):

Le-am jucat pe toate acestea...Dar multumesc oricum! happy

| AdinaPatricia a răspuns:

2048, My talking tom, Porono, Pou, Dr. driving, deer hunter2014, Minion Rush, Banana Konk, Paper Toss. Sper ca te-am ajutathappy