| Cirstea_Valentin_1997 a întrebat:

AM SI EU O INTREBARE:acum cateva minute cand navigam pe net imi apare o fereastra care zice:,, Ai castigat o sansa la in Iphone 7. Deschide un dintr-e cutii!,,am deschis si am castigat un Ipad, in urmatoarea secunda a aparut o fereasta IN CARE MI SE CEREA sa completez un formular cu adresa mea si cu codul postal.Aceasta chestie este adevarata?
Mai zicea ca acest concurs este organizat de RDS&RCS.In comentarii oamenii ziceau ca este pe bune.VOI CE CREDETI?

3 răspunsuri:
| GL757W a răspuns:

''Scam '' Virusi etc..Nu mai pune botu la toate prostiile astea iti recomand instalarea unui adblock sau adblock plus si Malwarebytes.

| YTproHACK5 a răspuns:

Nu e o pacaleala gandeste-te cine da iphone7 gratis? Adica pe bune mai bine il vand nu dau pe gratis!

| Afxvbsgvxdc a răspuns:

Da este pe bune dar daca nu crezi poți să îi spui sa o lase altundeva