| RoxanaGhost a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am primit pe sunphoto un mesaj in care mi s-o spus ca mi s-o sters un album...O sa va las mesajul aici. Oare o dat adminul o raita pe site sau m-o fi raportat cineva? laughing Adica nu am niciun dusman pe sunphoto...

SunPhoto
03 Dec 2014, 00:14
Salut [numele meu laughing ],

Imi pare rau dar ti-a fost sters albumul cu numele x-----Illuminati si balcoane-----x din contul [contul meu laughing] de pe SunPhoto.

Motivul este continutul nepotrivit din nume, descriere sau poze. Nu este permisa folosirea de limbaj vulgar in continutul albumului (titlu, poze sau descrieri) sau incarcarea de poze indecente, cu continut violent sau neadecvat persoanelor sub 18 ani.
De asemenea nu este permisa incarcarea de poze pentru care nu aveti drepturi de folosire.

Va rog aveti grija ce fel de poze incarcati pe SunPhoto, sau ce limbaj folositi.
Albumele publice pot fi vizionate de oricine, si astfel trebuie sa aiba un continut potrivit pentru orice varsta, fara sa contina poze sau descrieri nepotrivite.

La prea multe abateri este posibil sa va fie blocat accesul la cont, sau se poate ajunge la stergerea contului.


(acesta este un mesaj trimis automat, albumul a fost verificat si de catre un administrator SunPhoto)-Aici am un mic dubiu!

Iti multumim pentru intelegere,
SunPhoto
office@sunphoto.ro