| BrianGreen a întrebat:

Am si eu o intrebare
Cand intru in cs pe deasupra butoanelor new game, find server, options si quit mai apare un nume de servar si daca vreau sa intru in find servar imi intra direct in alt servar cum il scot pe ala de sub butoane|?

1 răspuns:
| Amrooo a răspuns:

Este un bug ale serverelor pentru a-si face reclama.Trebuie sa re-instalezi cs-ul.Eu iti sugerez sa folosesti cs bestial.Iti faci setarile cu numele sensibilitatea la mouse etc in config.cfg iar acolo nu ti se va mai salva vreun server. Funda?big grin