| Cosma0499 a întrebat:

Cat ia instalarea unui Windows 7? Are cineva idee? Un timp estimativ... Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Spl1tS3c0nd a răspuns:

In 10 minute se instaleaza.Nu trebuie sa instalezi driverele pentru ca si le ia dupa net.Mai dureaza 5 minute instalatul antivirusului si celorlalte programe winamp bs player etc.

| RDG a răspuns:

Pai depinde ca sa install farra programe cam 4 ore si cu toooot ce trebuie cam 8 ore si ca pe un prieten expert in PC asa i-a luat

| DjSannan a răspuns:

Depinde si de calculator si de persoana cat se pricepe, in mod normal cu toate driverele se instaleaza in 30 de minute ( precizez din nou depinde de persoana, calculator si ceea ce vrea sa instaleze )

| DjSannan a răspuns:

RDG ce calculator are prietenu ala al tau de ia luat 4 ore sa instaleze un windows? Si pe deasupra si fara programe

| RDG a răspuns (pentru DjSannan):

Pai nu stiu el asa mi-a zis el de unde sa stiu

| DjSannan a răspuns (pentru RDG):

Inseamna ca te-a mintit