| ionutzz22 a întrebat:

Am si eu o intrebare daca poate sa imi raspunda cineva de pe metin :I
La ce mob imi pica Semi-om, otravita, batalie, care imi poate raspunde si mie va rog mult Multumesc

Răspuns Câştigător
| danny_6400 a răspuns:

Semi-om nu pica in padure! Cade doar in lada ingerul cu coasa sau la miria.
Batalia mai pica si in toate lazile in afara de Obeork.

1 răspuns:
| ERMO a răspuns:

Semi-omu, pica in padurea rosie la Bustenii aia sau la mobi de lvl 80.
Otravita pica in Grota Exilului 1(mai greu) si Grota Exilului 2(cade destul de repede)
Batalie cade numai la metin2le de lvl 85 si 90.De preferat sa distrugi metin2 de 90, acolo cade super bine.
Apropo joci pe RO? sau pe privat, poate ne intalnim in joc.