| aditzache123456 a întrebat:

De ce atunci cand incerc sa ma loghez pe PlanetSide2 imi zice ca numele sau parola gresita si cand ma loghez pe situl lor merge? Si da l-am activat!

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Sunt doua site-uri de planetside 2. unul pentru europa si unul pentru america. Mai demult puteai sa-ti faci cont pe site-ul din america, dar acum te redirectioneaza catre site-ul din europa. cred ca solutia ar fi sa-ti faci cont pe site-ul din europa www.planetside2.eu si sa descarci jocul de acolo.