| emy9412 a întrebat:

Am si eu o intrebare de ce pe un site placa aceasta Gigabyte GeForce GT 630 2GB DDR3 128-bit are frecventa de procesor 700 mhz si pe una 810 mhz?

cel cu 700 mhz:
http://www.pcgarage.ro/......3-128-bit/

cel cu 810 mhz:
http://www.emag.ro/......EH50KBBBM/

daca se poate sa primesc si eu un raspuns bun si corect! dar funda si vot! multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| emy9412 explică:

Nu pot sa-ti spun precis. a doua pare ca suporta mai multe tehnologii. mai cauta pe net niste review-uri

4 răspunsuri:
| emy9412 explică (pentru Netrider):

Si din acestea, care ar fi mai buna?

| emy9412 explică (pentru Netrider):

Si mai am si eu o intrebare daca poti sa ma ajuti: am o placa de baza P5VD2-VM am pe ea un Intel core 2 duo e6600 2 gb ram si placa video GV-N630-2GI (rev. 3.0) dc imi vibreaza ecranul si face doar in coltul din stanga sus? si rami imi urca in folosinte pana la 93%! poate ai putea sa ma ajuti dau funda

| Netrider a răspuns (pentru emy9412):

Verifica in Task Manager (la processes) cine foloseste asa mult ram

| emy9412 explică (pentru emy9412):

Nu pot sa-ti spun precis. a doua pare ca suporta mai multe tehnologii. mai cauta pe net niste review-uri