| Raul15NOV a întrebat:

Am si eu o intrebare-Eu am euro truck simulator 2 pe steam. Dupa ce mi-am luat pc nou nu am o mare problema(pc-ul este foarte bun are i5 si gtx 970)Eu cand deschid jocul mi se aud sunetele si imi apare in bara de jos si la task manager doar ca pe desktop imi este doar imaginea mea de pe desktop fara cursor. Daca puteti va rog sa ma ajutati ca nu stiu ce sa ii fac. Dau funda Ms happy

1 răspuns:
| CristianAndrei2016 a răspuns:

Salut, incearca dupa ce deschizi jocul sa apesi Alt+enter sa vezi daca merge.