| RazvanAndrei49165 a întrebat:

Am şi eu o intrebare pentru jucatorii de Metin2. Joc pe un server cu level maxim 127. Pe server exista sistem reborn. Am mai vazut şi pe alte servere şi aş vrea să ştiu Ce face gradul asta de reborn, cum il iei si cu ce te ajuta?

2 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Reborn-ul îți dă un anumit bonus în funcție de câte reborn-uri ai pe server și cum a fost configurat. Reborn poți da când ai un anumit nivel, gen primul reborn la lvl 50, apoi la 75, ultimul la 100, dau un exemplu. Și cu fiecare reborn primești un bonus permanent gen mai multe puncte de viață, valoarea atacului sau orice bonus setat.

| RazvanAndrei49165 explică (pentru 94Lucifer94):

Îmi poţi spune cum pot da reborn?