| Daniel_S.A._1989 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi utilizatori de TPU. Mi-am pus un televizor in loc de monitor(televizorul este grundig, este pe cristale). Imi merg toate jocurile... dar jocul league of legends nu, efectiv cand intru in joc si imi aleg campionu totul este bine, dupa ce intra in bara clientul si intra in joc(intra in alta fereastra unde astept sa se conecteze toate persoanele), Tv'u imi iese din modul pc si imi zice ca nu sunt autorizat. Stie cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| GamerRoExtreme a răspuns:

Asta nu are treaba cu monitoru are treaba cu:placa video, ramii, procesoru bft. Dami funda!