| Yukki a întrebat:

poate ma credeti mai nebuna dar soarta. Am vazut acum ceva vreme animeul "Sword Art Online" si am aflat de Nerve Gear si ma tot intreb, (stiu ca exista nerve gear) dar exista un joc in stilul celui din anime? adica sa fie online si sa poti sa te misti dupa propiul plac. Nu e muisai sa se vada realist sa se vada mai mult ca un mmorpg, dar vreau sa stiu daca exista si de unde il pot cumpara/downloada ( bine cred ca nu am de unde sa il downloadez dar merita sa intreb)

Răspuns Câştigător
| Lov3Boy a răspuns:

Da Exzista nerve gear si un joc in care face ce vrei tu dar si are grafica super dar nu este disponibil apare in 2017 cei care l-au facut au promis ca vor face grafica ca in realitate deci pana atunci rabdare.Stiu ca sunt din Japonia si am fost la ceremonia de deschidere si de incheere si asa o zis. Funda.

| xToxiiq a răspuns (pentru Lov3Boy):

Daca totul ar fi atat de rapid..Totusi am cercetat si de fapt nerve gear nu va fi completa pana prin anul 2030, abia apoi ne putem gandii la jocuri compatibile cu aceasta.

1 răspuns: