| catalin234125123 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare

Vreau sa imi cumpar un alt laptop

Are :

Procesor : IntelCore i5-480M(2.66GHz)

Memoria cache (SLC) : 3MB L3 Cache

Capacitate memorie RAM : 4 GB, DDR3, 1333 MHz

Capacitate hard-disk : 500 GB, 5400 rpm, SATA

Unitate optica : 8X DVD+/-RW Drive

Video : Integrata, Intel GMA HD

Display : Integrat 15.6 inch, rezolutie HD anti glare WLED WXGA 1366 x 768

Camera web : Integrata, 1.3 Mega Pixel

Audio & Speakers : Integrata, cu microfon digital

Retea : 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet LAN

Wireless : Dell Wireless 802.11g/n + Bluetooth v3.0 + HS Card

Porturi : 1 x RJ-45, 3 x USB 2.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x DC-In, 1x Audio In, 1 x Audio Out,

Sloturi : 1 x 3-in-1 Memory Card reader

Tastatura : Tasatura cu 86 taste, layout US, Touch Pad Gesture

Acumulator : Maxim 6 ore, Lithium-Ion 6 Cells

Sistem de operare : Microsoft Windows 7 SP1 Professional 64 biti OEM (preinstalat)

Alte programe gratuite : MS Office 2010 Starter (Word Starter, Excel Starter)

Este Bun?

Imi merge gta 4 pe el?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata binisor mai putin placa video care e integrata, s-ar putea sa mearga gta 4, dar la cerinte cel mult medii...sau sacadat...cati bani ai la dispozitie?