| teodor123123 a întrebat:

Am si eu o problema am luat acu 2 ani un pc... bine si frumos pana cand nu stiu ce i s-a intamplat l-am dus la reparat si mi-a schimbat slotu la placa video sau memoria video apoi a mers ca nou vreo 2 saptamani iar s-a ars si am schim, bat eu in a treia aia si iar s-a ars l-am dus la repoarat si mi-a schimbat placa video adica aia unde bagi mufa de la monitor iar a mers vreo 3 saptamani primul slot apoi al 2 nlea apoi al 3 lea... ce sa mai fac ca si asta s-a dus de la ce este?sad

2 răspunsuri:
| Alex666666 a răspuns:

E greu de explicat, eu doar un sfat iti dau in loc sa dai bani pe atatea reparari informeazate bine despre un pc bun si cumparal.

| teodor123123 explică:

Ms da am gasit ce avea i-am scos bateria si tensiunea am bagat o surubelnita si se apasa de vreo 7-10 ori pe butonul ded start apoi cand ii pui bateria si apoi tensiunea spikaru va trimite vreo 6 sunete asta inseamna ca e ca nouwinking sansa sa mearga asta e de 1 la un milion laughing