| Ronaldo_Ronaldo_1997 a întrebat:

Am si eu o problema am pc bun nVIDIA 920mx 2gb procesor Intel pentium dar de ce dureaza 10 ore sa se instaleze cs go l-am cumparat abia e 1 la suta de 15 minute pe celalalt windows dura 20 de minute 30 maxim si era gata abia cateva ore mi-am instalat windowsu help!

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Probabil Windows face update acum.
Acel laptop nu e chiar bun, e la limită.

Cel mai bine îl lași să își facă toate actualizările. Pentru a face actualizarea mai rapidă, du-te la rubrica Update și apasă pe Check for updates. După ce spune că nu mai găsește, de abia atunci te poți bucura de laptop.