| SunShineVlad98 a întrebat:

Am si eu o problema cu GTA Vice City Cand imi pun Skin de SWAT sau orice alt Skin nu mi se pune ca in poza mi se pune lipit de om imi spune cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| AndyDeiu a răspuns:

Ahaa.Cand instalezi jocu la skin ai un skin model dupa care trebuie sa te conformezi.dac editezi skinu trebuie sa mai editezi ceva.Pentru ca la toti oameni sunt intr-un fel dispuse pantalonii'mainile'ochii' etc. iar la tomy varceti e alta treaba.De aia.Numa dac bagi codu de skin pan dai de swat alfel n-ai cum