| G4by97 a întrebat:

Am si eu o problema cu mafia2 l-am instalat cum trebuie am bagat si crak da cand vreau sa intru in joc nu mil deshide apare ca se incarca si dupa cateva secunde nu mai apare nimic

3 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Incearca sa-l deschizi ca administrator ( run as administrator ) cu click dreapta

| G4by97 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Am incercat si imi da eroarea asta the program can't start because binkw32.dll is missing from your computer. Try reinstallin the program to fix this problem

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru G4by97):

Ai instalat direct x?