| webkinz2002 a întrebat:

Am si eu o problema cu Suntetul la Windows 7, de curand am instalat windowsul si nu merge sunetul, nu imi apare Speakers doar Digital audio's, ( cine ma ajuta Funda )

4 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

Cauta pe net programul Slim Drivers.Instaleaza-l.DUpa ce l-ai instalat ilpornesti si o sa gasesti ceva Scan Drivers.Il lasi sa scaneze. Apoi o sa iti gaseasca niste drivere.ii dai Sa downloadezi toate driverele printre care o sa fie si driverul audio.Descarci le instalezi.Dai un restart la pc apoi iti va merge suntetul. Funda?

| webkinz2002 explică (pentru InteractiV):

Slim Drivers nu mi-a gasit nici un driver pentru sunetul, sunetul tot nu merge!

| InteractiV a răspuns (pentru webkinz2002):

Incearca sa descarci Driver Easy? Funda? Sau incearca sa vezi daca nu ti s-a ars placa audio.

| Albarescul24 a răspuns:

Salut,tu cand ai instalat Windows 7 nu ai instalat toate Driverele (Placa Audio, Placa Video...ETC)
Du-te in Start jos in stanga si la Search cauta DxDiag si apasa Enter, du-te la Sound 1 si Vezi numele Lui Exemplu: Name:Realtek9235 si du-te in Contro Panel la Sectiunea Windows Update, si cauta numele Driverului si Instaleazal. Sper ca ti-am fost de Folos, Funda?