| Ptr_Iuly_1995 a întrebat:

Am si eu o problema! Exista un joc pe Facebook, Red Crucible 2, si cand intru in el imi spune : Unity Player needs your perimision tu run. Ma puteti ajuta? Am incercat sa descarc Unity Player, dar in zadar!

Răspuns Câştigător
| mad88 a răspuns:

Salut! Mai bine, decat sa joci pe Facebook si sa ai lag, il joci pe Kongregate. Kongregate este un site cunoscut, in caz ca nu ai auzit de el, cu multe jocuri, si acolo nu vei mai avea asa de mult lag ca pe Facebook. Cand intri in joc trebuie sa iti apara in dreapta sus (daca ai Google Chrome), langa steluta de Favorite, un desen sau ceva. Apesi pe el si dai pe acolo Accept sau OK, sau ce scrie. Poti sa mai incerci, tot pe Kongregate, niste jocuri mult mai tari decat Red Crucible 2: Ballistic, Contract Wars si Freefall Tournament. Funda?

| Ptr_Iuly_1995 explică (pentru mad88):

Mersi!

| YoChriss a răspuns (pentru Ptr_Iuly_1995):

Imi dai funda? Langa raspunsul meu de mai sus in reapta lui ai o optiune Declara raspunsul castigator, apesi si dai OK. O zi buna!

4 răspunsuri:
| EuuRazvan1234 a răspuns:

Trebuie sa iti apara ceva sus ca sa dai allow. Daca nu iti apare reinstaleaza unity web player

| mad88 a răspuns:

Trebuie sa ii acorzi permisie de a rula, in colt dreapta sus vei observa un X mic pe bara de adresa...

uite aici poze sa vezi exact http://www.jocuriunity.net/ajutor-probleme-jocuri/