| Edy20000 a întrebat:

Am si eu o problema la farming simulator 19 pe pc, l-am cumparat de pe eneba si l-am bagat in steam.
Problema este ca dupa ce ma joc o perioada de aprox o sapt mi se sterge jocul din steam si ma pune sa-l reinstalez. De ce?

2 răspunsuri:
| Mete0ra a răspuns:

Pai Steam-ul isi da update de securitate in fiecare saptmana cred....nu stiu data cand il actualizeaza exact! Mi sa mai intamplat si mie sa ma trezesc cu CS:GO-ul dezinstalat...

Daca vrei sa te ajut add pe Steam la : Meteora (am level 112) sau custom id : blmo

| Edy20000 explică (pentru Mete0ra):

Boss,problema e ca mi se sterg salvarile, modurile tot si nu a mai patit nici un prieten asa la fs