| Petrescu_Daniel_1999 a întrebat:

Am si eu o problema la un calculator cu windows xp cand ii bag cablul de internet in placa de retrq interna imi arata network cable is unploged si dupa arata ca se conecteaza si tot asa dar nu se conecteaza deloc mereu imi apare network cable is unploged si la placa de retea externa la fel ambele au driverele istalate

2 răspunsuri:
| AdreAdre a răspuns:

1.cablul nu e bun
2.placile de retea nu sunt bune
3. placile de reta nu suporta Windows XP. E windows vechi.

Unul din astea 3 e.

| Petrescu_Daniel_1999 explică (pentru AdreAdre):

Placile de retea sunt bune le foloseam inainte pe acelasi windows iar cablul este bun ca se aprinde cand il bag in pc