| DavidVilla a întrebat:

Am si eu o problema la World of Tanks. Am instalat jocul cu toate update-urile. Intru in joc, ma loghez si imi intra in garaj. Acolo totul merge bine. Daca ii dau sa intre intr-o lupta, lupta incepe sa se incarce dar cand mai are foarte putin de incarcat se blocheaza. Si jocul ramane blocat si nu pot sa fac nimic. Trebuie sa ies cu el cu Task Manager-ul. Am Windows XP SP2, 1,5 GB ram, procesor Intel 2.8 Ghz Dual-Core, 128 MB placa video pe procesor. Are cineva idee de ce nu merge? Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Prea putin ram, pe XP si mie imi facea figuri de-astea cu 2 GB ram. Placa video nu are treaba, cel putin nu la eroarea asta. Oricum, sistemul e prea slab pentru WoT.

| Victor_Victoras_1990 a răspuns:

Placa video cam proasta.