| klanng a întrebat:

Am si eu o problema, mi-am luat GTA San Andreas l-am instaltat si cand vreau sa intru in joc imi apare " No disc inserted. Please insert CD/DVD. " Spuneti-mi ce sa-i fac ca sa mearga?

4 răspunsuri:
| eutunoilafilm a răspuns:

Mai trebuie sa ii pui cracku. Dai click dreapta pe cd si open apoi este un folder numit crack acolo.Tot ce e in folderu ala dai copy si dai paste in folderu unde e instalat joku(cred ca in C apoi program files si cauti GTA san-andreas.
Bafta!

| SlenderMan299 a răspuns:

Daca e original bagi cd in pc sau daca e luat de pe net(presupun) trebuie crack cauta pe google gta san andreas crack. Funda?

| Ionut6999 a răspuns:

Cred ca ai luat varianta in care iti cere cd-ul original. Este un programel daemon tools, care "pacaleste" microprocesorul ca ar exista un cd, in cd-room. Am impresia ca e gratis de descarcat, se gaseste pe internet. Sper ca te-am ajutat.

| sniper28 a răspuns:

Ai uitat sa pui cracku de aia iti apare asa