| FReAkAzO1d a întrebat:

Am si eu o rugaminte pentru cine se pricepe si pentru cine stie ofer bani daca ma ajutati
Acum 3 zile cineva mi-a aflat parola la Yahoo Messenger, apoi mi-a schimbat si parola la Facebook, a aflat aceasta parola cu ajuntorul unui Keylloger.
Se mai poate face ceva? avand in vedere ca nu mai am ID-ul pe care s-a facut Facebookul.Stiu doar parola veche atat la YM cat si la FB, se poate sparge accountul?
Dau 10 Euro daca ma ajutati...
Multumesc

1 răspuns:
| BiggestNoob a răspuns:

Nu. Vezi k iti trimit un pm cu, contul meu bancarhappy