| Deny225 a întrebat:

Am sims 2 pets, bon voyage, seasons si cand vreau sa intru in ele bag cd bon voyage si imi zice sa instalez cd original sau cd de rezerva. L-am dezinstalat.Si cand vreau sa intru in pets sau seasons imi apare ca se incarca si nu imi intra jocu.Sau imi apare lacher si dau PLAY si tot nu imi intra jocul.Ca sa ma pot juca tr sa dezinstalez si apoi iar sa instalez pets de fiecare data cand vreau sa joc.Si nu imi ramane familia salvata.Si daca bag Seasons imi spuna sa bag Pets. Ce sa fac ca sa ma pot juca normal? Sau dc imi face asa?

2 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Buna. Ca sa poti sa intri in joc, trebuie sa ai Sims 2, sau Sims 2 Deluxe instalat. Bagi Cd-ul de la Sims 2 si poti sa intrii in Sims 2 bon voyage, sau ori ce alta expansiune. Sper ca ti-am fost de folos!

| Deny225 explică:

Am sims delux si ma joc dar a doua zi nu imi mai intra jocul si tr sa il dezinstalez si apoi sa il instalez iar ca sa ma pot juca