| dan97 a întrebat:

Am strans banii suficienti pentru o consola.Dar nu stiu ce sa aleg dintre xbox 360 si ps3.La inceput eram fan xbox. Dar vazand atat de multe comentarii si raspunsuri m-ati dat peste cap si iar nu stiu ce sa aleg. Mentionez ca vreau sa ma joc jocuri adevarate, nu ma interesea prea mult nici ps3move si nici kinectul.Tin cont si de pret si de varietatea jocurilor pe care le pot juca. O a doua mentionare este ca as vrea sa-mi modez consola fara sa-i provoc daune si fara sa pierd posibilitatea de a juca multiplayer (net-ul e si el important).

PS Prefer controllerul de la xbox.

CE IMI RECOMANDATI SI DE CE?, AS DORI CATE MAI MULTE SESIZARI CA SA MA POT DECIDE.

Mersi pentru raspuns si pentru rabdare, dau fundita celui mai bun review si cel mai sugestiv. Va rog ajutati-ma sa ma decid!?

Răspuns Câştigător
| CineTeCrezi a răspuns:

XBOX 360
Merita 100%
Am o consola Xbox360 Go 250GB
si sunt multumit de el! Cat despre jocuri am vazut pe niste siteu-ri de gaming ca unii au fost sponsorizati pentru ca se jucau pe xboxlive si au devenit,, profi,,! Deci eu as alege xbox pentru ca e o consola rezistenta si adorata de gameri!

| dan97 explică (pentru CineTeCrezi):

Mersi de raspuns iti dau funda daca nu vin si alte raspunsuri la fel de bune! mersi big grin!

| CineTeCrezi a răspuns (pentru dan97):

big grin N-ai pentru ce!
Sunt bucuros sa ajut alti gameri!