| GabiStars a întrebat:

Am swichtbot 3.0.0.5 si ma joc pe metinul Night Furry Intru fac pu nsa fac bonusurile si imi da oeroare :
DUMP OK
Dont open dbghelp.dll

Daca ma puteti ajuta cum repar accesta eroare sau daca nu stii o rezolvare dati-mi un alt switch. Funda!

Răspuns Câştigător
| JunNnkie a răspuns:

Salut! Daca iti apare acea eroare inseamna ca metinul pe care il joci are hack shield, adica nu permite sa folosesti hack-uri.
P.S: Si mie imi dadea eroarea aia pe apollo si pe hot style.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| DragoZ a răspuns:

Salut cauta pe google logininfo.py e un switchtbut se baga in folderul metinului si se porneste metinu normal sau daca nu gasesti pe google ia legatura cu mine dai add la surteaconstantin ca til trimit pe mess e
PS:format.py sa nu zici ca e keylogger

| Borsko a răspuns:

Nu mai baga panarame in PC, switchbot vine la pachet cu frumosul Adamax Keylogger...