| Antonio_Ionut_1993 a întrebat:

Am uitat parola de la contul google play si nu am nici nr. de telefon

1 răspuns:
| Tudddorrr a răspuns:

Cred ca este destul de greu sa traiesti fara google play laughing. Bine ca am o solutie si nu sunt singurul care o foloseste(Si eu am uitat o data parola)
1.Intra in Google Play
2.Gliseaza din stanga pana in dreapta(pe google play normal)
3. Apasa sus(acolo unde sunt iconitele alea cu poza ta sau initiala numelui)acolo apara o sageata care este indereptata in jos. Apasa pe ea dupa apasa pe contul tau
4. Apasa pe contul tau
5. Daca ai noroc iti va intra direct pe el daca nu cred ca apare un buton cu,, Am uitat parola'' pe care daca il apesi(trebuie sa ai un account yahoo, gmail etc. setat) si automat primesti un mesaj
6.Pe respectivul cont un numar apare.Gliseaza din sus in jos, iti va aparea o nodificare de la google play. Apesi pe ea si numarul de la mesajul de la respectivul cont apesi pe el si gata, esti
conectat. Sper ca nu am gresit nimic nu mai tin minte bine dar totusi,, Incearca! Te provoc big grinDD!'' FUNdita?!?!?!?!?!?!?! M-am chinuit mult!