| Anonymous989 a întrebat:

Am un calculator cu procesor dual core 2.59 ghz, 1 gb ram, placa ati readon 3600hd, windows 7 si as vrea sa stiu daca imi merge battlefield 3. Am acum pe pc far cry 3, dead space 3, need for speed world, fifa 12, nfsmw 2012 si toate imi merg perfect, oleaca most wanted mi se blocheaza, atat.

2 răspunsuri:
| Adiiiiii a răspuns:

O sa iti meaga foarte sacadat la 1gb RAM eu am 4GB RAM placa video GeForce GT 630 2GB procesor i3 si imi merge in 20-25 fps-uri la calitate medie.

| Anonymous989 explică (pentru Adiiiiii):

Ai o problema cu pc-ul sad L-am instalat si imi merge la rezolutie maxima 1280x1020 happy Ma mir ca nu iti merge bine la 4 gb ram.