| lamalala a întrebat:

Am un calculator performant si am descarcat jocul flight gear si merge in reluare.am inteles ca trebuie setat ceva la joc dar nu stiu ce. Funda! va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Negative a răspuns:

Nu mai zii ca e performant atunci,umbla la rezolutie, fa-o cat mai mica, nivelul de detalii sa fie pe low sau minimum.Totul sa fie jos,pe burta,astfel o sa-ti mearga, si daca zici ca nu merge e din cauza ca tu nu stii sa faci, pentru ca altceva nu are cum.

| rater1994 a răspuns:

Stiu eu Intra la Option Rezolution si dai pe 1024x nust cat lasa-l mereu la 1024 deoarece nu ai Placa video assa de buna incat sa iti miarga la maximwinking

| lamalala explică:

Tot nu merge