| David_Laurentiu_1960 a întrebat:

Am un card de memorie SD de 32GB. A fost pe un telefon Samsung. A funcționat foarte bine, mult timp. Acum nu mai salvează și nu se poate nici șterge, nici formata. Am încercat să-l șterg ca și drive. N-am reușit. Un link către un tutorial eficient în cazuri d-astea mi-ar prinde tare bine. Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Incearcă același lucru pe dispozitive diferite (chiar și in card reader nu doar in tel)

| David_Laurentiu_1960 explică (pentru sierra1):

Mulțumesc.Nu e cazul. Știu sigur că există o metodă de rezolvare a problemei. Am mai aplicat-o, dar am uitat de unde am luat-o.