| ruginoasa a întrebat:

Am un CD cu sims2 dar nu stiu sa il instalez.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Bagi cd-ul, te duci in my computer -cauti partitia -dai install -next next.si gata s-a instaltat!
*asta daca e joc original *
daca este doar tras pe un cd. uite ce tr sa faci!
. daca este un singur fisier.rar atunci da-i mount cu daemon tools si urmezi pasii la fel ca mai sus! *singura exceptie este ca la sfarsit trebuie sa ii bagi un crack *
daca sunt mai multe fisiere atunci selecteaza-le pe toate, da click dreapta extract to -si fisierul.rar creat ii dai mount cu daemon tools, si faci exact ca mai sus!