| MicutzhaTha a întrebat:

Am un cod webkinz de la abonamentul de lux si nu stiu ce sa fac cu el adica unde sa-l bag, am vrut sa il pun la eganz store si nu pot pentru ca e inchis si nu imi arata nimic acolo de cat o imagina ce sa fac?

2 răspunsuri:
| sellyz a răspuns:

Dai la centrul de adoptii.acolo iti spune o pasare o gramada de chestii.ii dai nume amimalutului, stabilesti daca este fetita sau baietel si apoi bagi codul. Funda>?

| MicutzhaTha explică (pentru sellyz):

Codul nu incape acolo am incercat si e prea lung PS:codul are 14 litere si cifre