| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Am un cont de 8 ball pool (miniclip) cu level 11 si 9000 coins si 11 cash... cu cat as putea sa-l vand?

4 răspunsuri:
| Ciobotea_Narcis_Fantomita_1995 a răspuns:

Daca e il vinzi la prieteni tai cu 30 - 35 - 40 de lei daca la necunoscuti minim 40 de lei

| Ciobotea_Narcis_Fantomita_1995 a răspuns:

Daca il vinzi la prieteni cu 30 - 35 - 40 de lei daca la necunoscuti minim 40 de lei.happy
funda?

| Th3AbSinTh3 explică (pentru Ciobotea_Narcis_Fantomita_1995):

Asa mult? laughing) am facut asta in 3 ore de plictiseala, am un cont pe care am 85 level, dar pe ala nu-l vand
daca imi faci rost de un cumparator ai funda, acum ai vot

| Ciobotea_Narcis_Fantomita_1995 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Eu asa as vinde