| Intrebare50 a întrebat:

Am un cont de paypal si am bagat 10 euro in el, dar nu am bagat card si totusi am cumparat un cod pe care am dat 10 euro si a mers, dar de ce nu mere sa cumpar 1000 de vibacsi pe fortinte? Imi zice sa bag cardul, cum fac sa platesc ca eu nu am card?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Paibdin modul in care ai pus intrebarea eu am inteles ca ai bagat 10 euro ai dupa ai cumparat un cod de 10 euro cu paypal in sine. Problema e de la Epic. Desi accepta plata prin paypal ei vor neaparat card, in loc sa scada suma din banii pusi in balanta paypal.
Pe scurt: ori platesti cu card or adaugi card in paypal daca vrei vbucks

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum nu mai ai nici un pic de credit (bani) in contul paypal, ei nu mai au de unde sa plateasca nimic, asadar au nevoie sa traga bani din contul tau bancar, de aceea ti se spune sa legi un cont sau card bancar.

| Wr3nch a răspuns:

Pai nu mai ai nimic pe paypa, cum vrei sa platestihappy

| Intrebare50 explică (pentru Wr3nch):

Am bagat un gift card de 10 euro cum sa nu am bani pe paypal asta nu inteleg si chiar imi si arata ca am 10 euro pe contul meu de paypal explica asta pls!

| Intrebare50 explică (pentru Wr3nch):

Mai am o intrebare sati adreses!
daca mere cumva sa bag un card fack pe paypal si de unde as putea ca poate daca e un card imi ia epic bani de pe paypal cu acel cod care il am bagat pana acu sti daca se poate?

| Wr3nch a răspuns (pentru Intrebare50):

Nu se poate. Tot ce poti face e sa legi un card si un cont bancar la care e atasat acel card la paypal. Transferi banii in cont si dupa platesti cu cardul. Asta e singura varianta. Nu incerca cu carduri fake ca rami si fara contul de paypal si cu ochii in soare.

| Wr3nch a răspuns (pentru Intrebare50):

Paibdin modul in care ai pus intrebarea eu am inteles ca ai bagat 10 euro ai dupa ai cumparat un cod de 10 euro cu paypal in sine. Problema e de la Epic. Desi accepta plata prin paypal ei vor neaparat card, in loc sa scada suma din banii pusi in balanta paypal.
Pe scurt: ori platesti cu card or adaugi card in paypal daca vrei vbucks